Darmowa wysyłka dla zamówień od 200zł
Najbliższa wysyłka paczek: poniedziałek o 18:30
365 dni na zwrot!
+48 22 230 22 90 [email protected]

Potrzebujesz pomocy?

Sprawdź FAQ lub skontaktuj się z nami.

Wysyłka

Jesteśmy sklepem internetowym i stacjonarnym, sprzedaż naszych produktów odbywa się drogą wysyłkową a także w sklepie stacjonarnym.

Duży nacisk kładziemy na to, żeby klient czekał jak najkrócej na zamówione produkty. Wszystkie towary przedstawione na naszej stronie znajdują się w naszym sklepie! W związku z tym towar wysyłamy natychmiast po otrzymaniu zamówienia.

Zamówienia złożone przed godziną 18:30 wysyłane są jeszcze tego samego dnia roboczego (oprócz sobót, niedziel i świąt) z dostawą kurierem zazwyczaj na następny dzień roboczy.

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich GLS, DPD lub UPS. To gwarantuje szybką dostawę, ubezpieczenie często drogich produktów oraz wysoką jakość usług.

Czas dostawy to zazwyczaj następny dzień roboczy po wyjściu paczki ze sklepu. Czas realizacji i dostawy zamówień nie obejmuje sobót, niedziel oraz świąt. Maksymalny czas dostawy nie powinien przekroczyć trzech dni roboczych.

Nasze zamówienia dostarczymy w każde miejsce w Polsce. Kurier przyniesie Ci je do domu.

Opłaty

Koszt wysyłki uzależniony jest od wartości zamawianych towarów. Jeśli wartość przedmiotów przekracza 200zł, wysyłka jest darmowa. Jeśli wartość produktów nie przecenionych jest mniejsza, koszt dostawy uzależniony jest od sposobu płatności:

  • przelew bankowy - 12zł,
  • PayU (karta kredytowa, BLIK, szybki przelew) - 15zł,
  • płatność kurierowi przy odbiorze (paczka pobraniowa) - 15zł.

Wysokość opłaty za wysyłkę zawsze podawana jest przed finalizacją zamówienia - masz możliwość wybrać dogodną dla Ciebie formę płatności oraz wysyłki.

Paczki

Paczki są dostarczane niezależną firmą przewozową i kurierzy mają prawo odmówić możliwości otwarcia przesyłki przed zapłatą, gdyż ich obowiązkiem jest tylko i wyłącznie dostarczyć przesyłkę w nienaruszonym stanie.

Informacja o wyjściu paczki z naszego magazynu jest przesłana do każdego klienta e-mailem. Po otrzymaniu takiego e-maila należy spodziewać się dostawy następnego dnia.
Do każdego wysłanego towaru dołączamy paragon lub fakturę VAT, który jest dowodem zakupu. Oprócz tego, produkty które tego wymagają zawierają instrukcję i kartę gwarancyjną.

W AveBoards w każdej chwili możesz wejść na swoje konto, aby zobaczyć co dzieje się z Twoim zamówieniem.